IT nás prostě baví 

Motto: Méně je více, a proto od nás nečekejte:

- žádné IPTV tedy žádné kostičkování obrazu...
- žádné placené podomní agenty pomlouvající léty prověřené služby...
- žádné drahé reklamy které stejně platí zákazník...
- žádné nabídky megarychlostí typu "tužka-papír všechno snese"...
- žádné nonstop call centra jenž poruchu stejně neopraví...

Cílem je solidní služba a osobní přístup s řešením vašich potřeb........

 


V období od 3. 8. 2017 do 3. 4. 2018 realizovala společnost HORÁCKO NETWORK s.r.o. projekt s názvem „Pořízení elektromobilu - osobního vozu pro společnost HORÁCKO NETWORK s. r. o.“ a to v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) – Nízkouhlíkové technologie – I. Výzva – aktivita a) ELEKTROMOBILITA. Předmětem projektu byl nákup elektromobilu, jenž nahradil staré, ekonomicky neefektivní služební vozidlo. Výsledkem projektu je posílení konkurenceschopnosti a strategického rozvoje firmy HORÁCKO NETWORK s.r.o. Hlavními přínosy je především výrazná úspora finančních prostředků za pohonné hmoty a servis vozu. Ušetřené prostředky alokovala společnost do svého dalšího rozvoje. Dále došlo ke zlepšení marketingu a celé propagace firmy.

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií v rámci OP PIK. Celkové způsobilé výdaje projektu byly 280 500 Kč, udělená dotace tvořila 196 350 Kč.

Registrační číslo projektu: CZ.01.3.14/0.0/0.0/16_028/0007262


Kraj Vysočina nás DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET

Síť Hor@cko.net v roce 2016 obhájila, na základě hodnocení pracovní skupinou k elektronické bezpečnosti, která působí na krajském úřadě,

značku „Kraj Vysočina DOPORUČUJE PRO BEZPEČNÝ INTERNET.“

Cílem získané značky je přispět k zajištění elektronické bezpečnosti uživatelů elektronických služeb a propagace této problematiky mezi uživateli.

Pro naše zákazníky je to zárukou toho, že internetovou bezpečnost vaší konektivity nebereme na lehkou váhu. Zrovna tak se budeme snažit zvyšovat vaše povědomí o bezpečnostních rizicích spojených s každodenním využíváním internetu v našem běžném životě.


UŽIVATELSKÝ PORTÁL je tu pro váš rychlý přehled

Zde máte možnost stahovat faktury, můžete zde aktualizovat vaše kontaktní údaje, zobrazují se vám po přihlášení soukromé zprávy od administrátorů sítě.

UŽIVATELSKÝ PORTÁL je dostupný z hlavního menu v levé horní části úvodní obrazovky.

Je také přístupný po zadání adresy http://uzivatel.horacko.net

Neznáte svoje přihlašovací jméno a heslo? Napište si o něj na info@horacko.net


 

ZmM5NjM2Y2